Zajímá vás, jak žít déle "naplno"?

16.06.2012 14:00

Pak jste na tom asi podobně jako já! Řadíme se ke generaci, která je odhodlaná zůstat stále mladá! A netýká se to pouze nás stárnoucích – čím dřív se člověk začne o toto téma zajímat, tím lépe! Poslední léta přinesla velké změny v přístupu ke stárnutí a my všichni z toho můžeme těžit. Nemusíme již stárnout jako na objedenávku. Čtyřicítka už dnes není žádný věk, ...padesátka může být novou čtyřicítkou a šedesátka nejlepším obdobím našeho života.
Tyto stránky budou naplňovány tipy a radami, jak při postupu životními dekádami nic neztratit. Jak do života zařadit cvičení, která zvyšují energii a potírají únavu, rychlé způsoby, jak se zbavit stresu a nespavosti, jak si uchovat správnou funkci srdce, mozku, kostí a kloubů, jak dobře jíst a stravou bojovat proti stárnutí (nepleťte si, prosím, s dietou), abychom vypadali dobře a neustále se cítili skvěle.
Změna životního stylu neznamená nutně strádání, chceme-li ovlivnit kvalitu života. Naopak tyto změny často přicházejí ve formě požitků – sklenky vína, kousku kvalitní hořké čokolády, masáže v době polední pauzy, večerů strávených ve společnosti dobrých přátel, či u dobrého filmu, příjemný pohyb na čerstvém vzduchu, život v souladu s přírodou a jejími biorytmy – které nám mohou přidat roky života stejně jako život našim rokům.
Bez ohledu na to, ke které věkové skupině patříte – postarat se v současnosti o to, abyste se mohli těšit, že zůstanete zdraví, aktivní a nezávislí i v budoucnosti.
Takže brzy nashledanou !
Vaše Dáša·

Kontakt

Mgr. Dagmar Horáčková

horackova.fitdaz@seznam.cz

Vyhledávání

Fotografie použita dle Creative Commons John-Morgan 

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode